Jak stáhnout video tiktok

Snadno si stáhněte videa TikTok pomocí tří jednoduchých kroků níže.

KROK 1: ZKOpírujte URL VIDEO TIKTOK
Otevřete video TikTok, které potřebujete stáhnout, vyberte Podíl Kopírovat odkaz
KROK 2: VYBERTE KVALITU VIDEA
Vložte adresu URL TikTok video do konvertoru a poté stiskněte “Získat odkaz“, vyberte odpovídající formát a kvalitu souboru.
KROK 3: STAŽTE SI VIDEO TIKTOK, ULOŽTE SOUBOR
Klikněte na tlačítko "Stáhnout video" ke stažení videí TikTok.

Stahování videí TikTok je jednodušší s Ytop1 – bezplatný online stahovač videí TikTok

Jak stáhnout video tiktok je nyní mnohem jednodušší, když používáte Ytop1. Webová stránka vám umožňuje stahovat vaše oblíbená videa TikTok do vašeho zařízení v mnoha různých formátech (mp4, webm, audio, 3gp...). Nyní již nemusíte instalovat žádné speciální programy do počítače ani mobilního telefonu. Vše, co potřebujete, je zadat odkaz z videa TikTok, poskytneme přímý odkaz ke stažení, abyste si mohli stáhnout video TikTok.


Často kladené otázky při používání Ytop ke stáhnout video tiktok

Často kladené otázky při používání nástroje TikTok Downloader ke stahování online videí

Krok 1: Otevřete aplikaci TikTok.

Krok 2: Vyberte video TikTok, které chcete stáhnout.

Krok 3: Najděte tlačítko Sdílet v pravém dolním rohu videa TikTok.

Krok 4: Najděte a klepněte na Kopírovat odkaz. Váš odkaz na stažení videa TikTok je ve schránce, připraven k vložení do Ytop1.

Normálně při sledování videí na TikTok bude vodoznak nebo logo, ale při stahování systém automaticky přidá logo aplikace a ID držitele účtu, což razí autorská práva autora, který je vytvořil. Kromě toho můžete také použít ID připojené k videu TikTok k nalezení vlastníka účtu v případě, že zapomenete sledovat.

1. Ytop1 rozhodně nevyžaduje zařízení pro stáhnout video tiktok.

2. Možná stáhnout video tiktok na PC, telefonu Android, iOS ve webových prohlížečích, jako je Chrome, Firefox, Opera… nebo výchozí prohlížeč.

1. Stáhnout video tiktok je zcela zdarma.

2. Není třeba registrovat účet můžete stále používat Ytop1.

3. Žádné reklamy, intuitivní rozhraní, jednoduché a snadné použití ke stažení videí TikTok.

4. Neomezený počet stažení videa TikTok.

S Ytop1 mohou uživatelé stáhnout video tiktok v mnoha formátech, jako je MP4, Webm, FLV, 3GP… s rozlišením 360p, 720p a 1080p, v závislosti na účelu uživatele. Ytop1 je rozhodně skvělý nástroj pro stahování videa TikTok, na který byste měli myslet jako první, když chcete stahovat z platformy TikTok. Díky jednoduchému rozhraní to zvládnete úplně sami, nejrychleji to můžete použít poprvé.
Stažená videa TikTok se obvykle ukládají do libovolné složky, kterou jste nastavili jako výchozí, obvykle do vaší knihovny. Po použití našeho nástroje pro stahování videa TikTok Ytop1 můžete přejít do Galerie a zobrazit svá videa.
Nemusíte instalovat žádný software a systém nevyžaduje, když používáte Ytop1, náš online nástroj podpory je zcela ZDARMA. Pokud máte stabilní připojení k internetu, uveďte adresu URL videa TikTok, okamžitě obdržíte odkaz na stažení vysoce kvalitních videí TikTok.

Other languages:

English: Download video tiktok; Tiếng Việt: Tải video tiktok; العربية: تحميل فيديو تيك توك; čeština: Stáhnout video tiktok; Deutsch: Laden Sie Video-Tiktok herunter; Español: Descargar video tiktok; Français: Télécharger la vidéo tiktok; हिन्दी&lrm: वीडियो टिकटॉक डाउनलोड करें; Bahasa Indonesia‬: Unduh video tik tok; Italiano: Scarica il video tiktok; 日本語: 動画をダウンロードする; 한국어: 비디오 틱톡 다운로드; Polski‎: Pobierz wideo tiktok; Português: Baixar vídeo tiktok; Română: Descărcați video tiktok; Русский: Скачать видео с тикток; ภาษาไ: ดาวน์โหลดวิดีโอ tiktok; Türkçe‬: Video tiktok indir; Українська‬: Завантажити відео tiktok; 中文 (繁體): 下载视频 tiktok;

Typing test:

Vietnamese: 10fastfinger, Luyện gõ 10 ngón; English: Typeracer, Typing practice; Spanish: Mecanografias, Typeclub; Portuguese: Typing, Typing practice; French: Dactylographie, Typing practice; Japanese: タイピング, タイピング 練習; Indonesian: Typing, Typing practice; Hindi: Typing, Typing practice; Arabic: الكتابة, Typing practice; Bengal: Typing, Typing practice; Turkish: Typing, Typing practice; German: 10 finger schreiben, Typingclub; Chinese: Typing, Typing practice; Korean: Typing, Typing practice; Thai: Typing, Typing practice;